Zápis do MŠ Křižanovice na školní rok 2022 / 2023

Vážení rodiče,

přinášíme vám souhrnné informace k zápisu do MŠ včetně dokumentů ke stažení, které se toho týkají. Čtěte, prosím, pozorně!

Termín zápisu stanovuji na úterý 3. května 2022 v 16:00 hod. v budově MŠ Křižanovice, třída Soviček (nová třída).

Jednou z podmínek přijetí dítěte do MŠ je podle § 50 zákona o ochraně veřejného zdraví splnění povinnosti podrobit se stanoveným pravidelným očkováním, nebo mít doklad, že je dítě proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci. Zkontrolovat, jestli je vaše dítě řádně proočkováno, si můžete ZDE:

Dětský očkovací kalendář

Jak budeme zápis organizovat v naší školce v Křižanovicích se dozvíte ZDE, čtěte velmi pozorně:

Organizace zápisu do MŠ 2022

Kritéria k přijímání dětí do naší MŠ jsou ZDE:

Kritéria MŠ 2022

Žádost o přijetí do MŠ a čestné prohlášení k očkování ke stažení ZDE:

Žádost o přijetí do MŠ 2022

Čestné prohlášení k očkování

Do žádosti nezapomeňte uvést platnou e-mailovou adresu zákonného zástupce, na kterou vám pošlu digitálně podepsané rozhodnutí o přijetí či nepřijetí. Stejně tak nezapomeňte přiložit veškeré požadované dokumenty, jinak bude žádost neplatná!

Případné dotazy pište na e-mail zskriz@seznam.cz

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy

Odběr novinek