Manuály MŠMT ke znovuotevření škol – DŮLEŽITÉ, ČTĚTE!!!

Vážení rodiče,

netrpělivě očekávané manuály (metodiky) ke znovuotevření škol jsou na světě, v plném znění je máte ZDE:

manuál MŠ manuál ZŠ

Oba manuály všem doporučuji k pečlivému prostudování, vyhnete se tím spoustě otázek, jsou tam např. konkrétně vymezené okruhy rizikových osob a další důležité podrobnosti, které by vás mohly a měly zajímat.

Další přílohou je Čestné prohlášení, které budete povinni podepsat bezprostředně před nástupem vašeho dítěte do školy / školky (samozřejmě pokud chcete, aby vaše dítě nastoupilo), ke stažení ZDE:

čestné prohlášení

Dále na základě několika dotazů oznamuji, že veškeré akce typu společné fotografování, loučení s předškoláky, zájezdy do divadel, školní výlety, plavání apod. jsou až do konce tohoto školního roku zrušeny.

Provoz školy i školky bude obnoven v pondělí 25. května 2020, s detaily vás včas seznámím opět zde na tomto místě, tedy v Aktualitách ZŠ i MŠ, proto nás nezapomeňte sledovat. Záležet bude na počtech nastupujících dětí (i z tohoto důvodu nám ty počty vy, kteří jste to dosud neudělali, co nejdřív nahlaste!) a na mnoha dalších okolnostech.

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy

Odběr novinek