Kontrola zadávaných úkolů

zítra uplynou 4 týdny od uzavření škol a tím i od začátku zadávání úkolů na dálku. Jistě chápete, že když zadáme úkoly, musíme je taky zkontrolovat a poskytnout vám zpětnou vazbu.

Mnozí tak již dávno činíte, takže pro ty, kteří ještě ne – posílejte nám práce vašich dětí naskenované na mailové adresy, které pro jistotu ještě jednou opakuji:

Mgr. Dagmar Košutová: dasakosutova@seznam.cz

Mgr. Nataša Hrušková: natka212@centrum.cz

Mgr. Miroslav Merta: zskriz@seznam.cz

Ideální formát pro posílání je PDF. Ti z vás, kteří nemají k dispozici scanner, můžou využít šikovnou aplikaci, která je volně ke stažení na Google Play pro chytré telefony s operačním systémem Android (těch je drtivá většina) a jmenuje se CamScanner. Umí skenovat dokumenty do PDF formátu a řadu jiných věcí. V krajním případě můžete posílat práce vašich dětí ČITELNĚ vyfocené jako formát JPG.

Přeji všem klidné velikonoční svátky a hlavně ať to všichni přežijeme s co nejmenšími šrámy na tělech i duších :-).