!!! Dočasná změna ve stravování !!!

Vážení rodiče,

stalo se to, co jednou nevyhnutelně přijít muselo…covid-19 dorazil i do naší organizace a obě pracovnice školní kuchyně jsou v karanténě. Z toho plyne, že nemá kdo vařit a školní kuchyně bude do odvolání uzavřena. Stejně tak z toho vyplývá, že jídelní lístek pro příští týden neplatí.

Naštěstí se nám podařilo velmi rychle zajistit náhradní stravování, firma Gastroservis Slatinský nám vyšla vstříc a po dobu karantény našich zaměstnankyň nám stravu zajistí, včetně svačin pro MŠ a to již od pondělí 12.10.2020.

Systém odhlašování a přihlašování obědů zůstává stejný (denně do 12:30), vedoucí stravování paní Zahradníková je na telefonu i na mailu, takže v tomto se pro vás nic nemění.

Věřím, že tuto mimořádnou situaci, na které nikdo nenese vinu, chápete. Předpokládáme, že by neměla trvat déle než 14 dní a doufáme, že tomu tak opravdu bude.

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy

 

Odběr novinek