Uzavření třídy Soviček v MŠ

Vážení rodiče,

z důvodu vážného podezření na onemocnění paní učitelky covidem-19 uzavíráme po konzultaci s hygienou a na základě rozhodnutí zřizovatele třídu Soviček v MŠ s platností od zítřka, tj. od pátku 6.11.2020 až do odvolání.

Test na covid absolvuje paní učitelka zítra, poté budu další postup opět konzultovat s hygienou a je vysoce pravděpodobné, že děti, které byly s paní učitelkou poslední 2 dny ve styku, půjdou do karantény. Jelikož jsem povinen poskytnout hygieně kontakty na rodiče těchto dětí, očekávejte, že pokud se covid prokáže, bude vás hygiena v nejbližších dnech kontaktovat s dalšími pokyny. Do té doby sami nic podnikat nemusíte.

Stravování pro Sovičky automaticky odhlašujeme všem. Sledujte naše Aktuality, až se dozvím něco nového, okamžitě vám to sem napíšu.

Třída Berušek zůstává zatím v provozu bez omezení.

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy

Odběr novinek