Provoz ZŠ a MŠ – nouzový režim

Vážení rodiče,

vzhledem k nepředpokládaně se zpožďujícím stavebním pracím v základní škole budeme nuceni zahájit provoz školy i školky v „nouzovém režimu“, protože budova ZŠ zatím není a nějaký čas ještě nebude provozuschopná. Tato situace je nám krajně nepříjemná a ani trochu nás netěší, ale jiné řešení bohužel není. Jak to tedy bude probíhat:

Mateřská škola zahájí svůj provoz v úterý 1. září 2020 (jak už bylo avizováno), ale s tím, že obě třídy musíme dočasně spojit do jedné a všechny děti budou zatím chodit do budovy MŠ u hřiště. O místa se bát nemusíte, vlezou nám tam všechny, ale pokud by někteří z vás nepovažovali za nezbytně nutné dítě do školky dávat, velmi by nám to usnadnilo nelehkou situaci. Pokud se rozhodnete dítě zatím do MŠ nedávat, oznamte to co nejdřív telefonicky nebo mailem paní vedoucí stravování. Všechny děti (kromě těch již omluvených) totiž budou od 1.9.2020 automaticky přihlášeny ke stravování.

Základní škola zahájí svůj provoz v pondělí 7. září 2020 v 8:00 (rovněž bylo avizováno) v zasedací místnosti ObÚ, kde bude náš dočasný azyl do doby, než se podaří zprovoznit budovu ZŠ. Po dohodě se zřizovatelem školy bude výuka od 7.9.2020 dočasně probíhat v prostorách ObÚ, stejně jako školní družina. Na obědy budeme chodit do budovy MŠ u hřiště. Od 7.9.2020 už bude fungovat všechno včetně družiny a obědů, takže pokud budete chtít, aby vaše dítě chodilo na obědy od prvního dne, je třeba do pátku 4.9.2020 doručit vedoucí stravování vyplněnou přihlášku.

Toto přechodné období bude organizačně poměrně náročné, ale já věřím, že nezbytnost těchto opatření chápete a jsem si jistý, že to všichni společně úspěšně zvládneme. Sledujte naše Aktuality, o veškerých změnách vás budu okamžitě informovat.

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy

Odběr novinek