!!! Přímé kontakty na vyučující !!!

Vážení rodiče školáků,

paní učitelky mě požádaly, abych vám pro usnadnění vzájemné komunikace dal k dispozici jejich mailové adresy, tady jsou:

Mgr. Dagmar Košutová: dasakosutova@seznam.cz

Mgr. Nataša Hrušková: natka212@centrum.cz

Obě mě ujistily, že budou opravdu rády, když se jim v co největším počtu ozvete, čímž zase ony získají kontakty na vás a oboustranná komunikace se tak usnadní. Se mnou můžete stejným způsobem komunikovat na adrese zskriz@seznam.cz, takže budete-li potřebovat jakoukoliv konzultaci nebo pomoc se zadávaným učivem, neváhejte se na kohokoliv z nás obrátit, jsme vám denně k dispozici.

Po dnešní tiskové konferenci ministra školství už z médií jistě víte, že návrat žáků do školních lavic se v ideálním případě chystá ve druhé polovině května, do té doby to musíme společně nějak zvládnout tímto způsobem.

Plánovaný zítřejší rozvoz učebnic platí, zhruba mezi 9:00 – 12:00.

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy

Odběr novinek