Online třídní schůzky – individuální konzultace o prospěchu a chování, 4. + 5. ročník

Konzultace pro zájemce budou probíhat formou online spojení na platformách, na kterých probíhala online výuka, lze spustit na PC, notebooku, tabletu i chytrém telefonu bez nutnosti cokoliv stahovat a instalovat.

Kdy: ve středu 1. prosince 2021 od 17:00 do 18:30 hod.

Jak: kdo se bude chtít připojit, pošle v určenou dobu mail na adresu zskriz@seznam.cz (p. řed. Merta) nebo natka212@centrum.cz (p. uč. Hrušková), podle toho, s kým bude chtít mluvit. Obratem dostane odpověď s přímým odkazem, na který stačí kliknout a potom povolit mikrofon a kameru.

Pokud se zájemců o připojení sejde víc naráz, budete na to upozorněni a následně připojováni v pořadí, v jakém jste se přihlásili.

Konzultace pro žáky 1., 2. a 3. ročníku budou třídní učitelky (p. uč. Košutová a p. uč. Kumrová) řešit individuálně, dají vám včas vědět.

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy

Odběr novinek