Od středy 11.3.2020 škola uzavřena

Vážení rodiče,

jak už jistě víte z hromadných sdělovacích prostředků, vláda sáhla k mimořádnému opatření a v rámci boje proti koronaviru uzavřela s platností od středy 11. 3. 2020 všechny základní, střední a vyšší odborné školy. Mateřské školy zůstávají v provozu.

Co se naší MŠ týká, vzhledem k vysoké nemocnosti a neustále se zvyšujícímu počtu nových onemocnění bude provoz obou tříd sloučen do třídy MŠ u hřiště a to s platností od středy 11. 3. 2020 až do odvolání, proto průběžně sledujte tyto stránky, budu vás včas informovat. Školní kuchyně zůstává v provozu, takže stravování dětí bude zajištěno.

Všem žákům ZŠ stravu automaticky rušíme, mimo provoz bude rovněž školní družina. O znovuzahájení provozu se určitě včas dozvíte z médií, informovat vás budu i na těchto stránkách.

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy

Odběr novinek